7 Rolnik Urbanowice 4-0 1-2 0-1 2-2 1-0 2-3 * 1-3 0-1 7-2 2-3
8 Naprzód Długomiłowice 1-3 0-3 3-5 1-9 0-2 2-2 1-1 * 3-3 8-1 4-0
9 Inter Mechnica 1-6 1-6 2-3 3-5 2-1 0-3 1-2 2-2 * 8-2 1-1
10 Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 0-1 1-4 4-3 2-0 0-6 4-0 0-1 2-1 3-4 * 4-7
11 LZS Pokrzywnica 0-5 0-3 0-3 3-2 1-2 1-3 2-7 1-6 0-0 1-6 *

Stoją od lewej: Michał Fijałkowski, Janusz ?, Dariusz Binek, Jacek Bieńkowski, Gabriel Szczepanik, ?, Daniel ?, trener Adrian Stobrawe, prezes Janusz Michorczyk

Siedzą od lewej: kibic, Borys Zajchowski, "Zuzi", Waldemar Wczasek, Waldemar Górnik, Michał Furman, Ireneusz Goławski, Robert Danilewicz

Solo Kobylice - Naprzód Długomiłowice 8-0 (4-0)

Sulima 3. Wczasek 2, (Miły), Grześkowiak, ?

2002-08-25     Kolejka 2

Pauza

Pokonaliśmy Edrę II Poborszów 6-0 (2-0), ale goście szybko wycofali się z rozgrywek, a wynik ten został anulowany (Sulima 4, Wczasek, (Witek))

2002-09-01     Kolejka 3

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Solo Kobylice 0-1 (0-0)

Zajchowski

2002-09-08     Kolejka 4

Solo Kobylice - Spartan Grudynia Wielka 4-0 (2-0)

Sulima 2, Zajchowski, Podoborożny

2002-09-15     Kolejka 5

Rolnik Urbanowice - Solo Kobylice 4-0 (2-0)

Niesamowite spotkanie. Tuż przed gwizdkiem rozpoczynającym spotkanie nad boiskiem przeszła deszczowa nawałnica, która bardzo ułatwiła zadanie gospodarzom, którzy grając z wiatrem szybko wykorzystali fatalne warunki atmosferyczne i już w pierwszej akcji objęli prowadzenie. Ostatecznie na przerwę zeszli z dwubramkowym prowadzeniem. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, w drugiej połowie wypogodziło się i nie mogliśmy teraz my skorzystać z przychylnego wiatru. Niewykorzystany rzut karny i kilka setek zemściło się jeszcze na nas dwukrotnie. Starta aż czterech bramek była szokiem, co najlepiej zobrazował po meczu trener Adrian Stobrawe (także grał): „Nie pamiętam czy kiedykolwiek przegrałem w takich rozmiarach”

2002-09-22     Kolejka 6

Solo Kobylice - Odrzanka Dziergowice 3-1 (1-0)

?, A. Stobrawe (Binek), ?

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Binek zgrał główką piłkę Adrianowi Stobrawemu, który z około 10 metrów przymierzył idealnie z woleja obok słupka.

2002-09-29     Kolejka 7

LZS Pokrzywnica - Solo Kobylice 0-5 (0-2)

?, ?, ?, ?, ?

2002-10-06     Kolejka 8

Solo Kobylice - Victoria Łany 2-3 (1-1)

?, ?

2002-10-13     Kolejka 9

Inter Mechnica - Solo Kobylice 1-6 (1-2)

?, ?, ?, ?, ?, ?

2002-10-20     Kolejka 10

Solo Kobylice - LZS Maciowakrze 2-2 (0-1)

Michał Fijałkowski 64k, Adrian Stobrawe 75g

Kobylice: Jan Skornia – Dariusz Binek, Robert Danilewicz, Adrian Stobrawe, Jerzy Trzeciakowski, Ireneusz Goławski, Michał Fijałkowski, Leszek Molendowicz, Mariusz Sulima, Waldemar Wczasek oraz Borys Zajchowski, Janusz Grześkiewicz

Pomimo zaciętości spotkania to my powinniśmy objąć prowadzenie. Aż trzy krotnie nie popisał się Fijałkowski pudłując w dogodnych sytuacjach. W odpowiedzi goście przymierzyli raz, ale za to celnie. W drugiej połowie udało nam się wyrównać po stałym fragmencie gry. Po faulu na Adrianie Stobrawe z „11” idealnie przymierzył Fijałkowski. Po zaledwie 11 minutach było już 2-1 dla nas. Dośrodkowanie z rzutu wolnego główką skutecznie wykończył Adrian Stobrawe. Dwa ciosy nie załamały goście, którzy walczyli do końca i w 86 minucie wyrównali.

2002-10-27     Kolejka 11

LZS Stare Koźle - Solo Kobylice 1-3 (0-3)

2003-03-??      Puchar Polski – 1/8 finału K-K

Solo Kobylice - Odrzanka Dziergowice 2-1 (1-1)

Wczasek 1, Sulima 63

Już w pierwszej minucie gola dla nas zdobył Wczasek. Co ciekawe goście nie czekali długo z odpowiedzią, bo zaledwie kilkadziesiąt sekund. W drugiej połowie zwycięskiego gola strzelił Sulima.

2003-03-??      Puchar Polski – 1/4 finału K-K

Porawie Większyce - Solo Kobylice 0-5 (0-2)

Sulima 2, Wczasek 2, Zajchowski

2003-03-??      Puchar Polski – 1/2 finału K-K

Solo Kobylice - Edra Poborszów 1-2 (0-0)

Jochem 86

Kobylice: Paweł Szymański – Robert Danilewicz, Robert Stobrawe, Ireneusz Goławski, Michał Fijałkowski, Leszek Molenda, Olaf Waśniowski, Adam Jochem, Dariusz Machowski, Waldemar Wczasek, Mariusz Sulima – Rezerwowi: Waldemar Górnik, Rafał Kazimierski, Jerzy Trzeciakowski, Adrian Stobrawe, Borys Zajchowski, Dariusz Binek

Kobyliczanie atakowali, obijali słupki i poprzeczkę, ale jak to czasami bywa przeciwnik strzelał bramki (dwukrotnie Rabenda). Na pocieszenie w samej końcówce spotkania honorowego gola zdobył Jochem, który dobił odbity od słupka strzał Roberta Stobrawe. Prawdopodobnie półfinał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Kędzierzyńsko – Kozielskiego jest największym naszym sukcesem w historii klubu!

2003-03-30     Kolejka 12

Naprzód Długomiłowice - Solo Kobylice 1-3 (0-0)

Sulima 3

2003-04-06     Kolejka 13

Pauza

2003-04-13     Kolejka 14

Solo Kobylice - Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 7-0 (3-0)

Sulima 3, Waśniowski, R. Stobrawe, Wczasek, Fijałkowski

2003-04-26     Kolejka 15

Spartan Grudynia Wielka - Solo Kobylice 2-1 (0-0)

Sulima

2003-05-04     Kolejka 16

Solo Kobylice - Rolnik Urbanowice 8-0 (2-0)

Wczasek 2, Jochem 2, Sulima 2, Machowski, R. Stobrawe

2003-05-11     Kolejka 17

Odrzanka Dziergowice - Solo Kobylice 0-3 (0-0)

Zajchowski, samobójcza, Wczasek k

Mecz na szczycie bardzo długo trzymał w napięciu i nie wiedzy, która ze stron pierwsza trafi do siatki rywala. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie dla nas uzyskał Zajchowski. W drugiej połowie gospodarze obudzili się, ale niechcący po jednej z kontr sami sobie strzelili gola. Wynik z rzutu karnego ustalił Wczasek.

2003-05-18     Kolejka 18

Solo Kobylice - LZS Pokrzywnica 5-0 (2-0)

Wczasek 2, R. Stobrawe 2, Sulima

2003-05-25     Kolejka 19

Victoria Łany - Solo Kobylice 2-2 (0-1)

R. Stobrawe, Wczasek

Dramat. Prowadziliśmy już 2-0, ale gospodarze doprowadzili do wyrównania tym samym spychając nas z pozycji lidera. Drugi gol dla gospodarzy to samobójcze trafienie Danilewicza.

2003-06-01     Kolejka 20

Solo Kobylice - Inter Mechnica 5-2 (3-1)

Dzień wcześniej swój mecz rozgrywała Odrzynka, która pojechała do Grudyni Wielkiej. Piłkarze z Dziergowic chcąc utrzymać pierwsze miejsce w tabeli musieli zdobyć komplet punktów. W związku z tym także na to spotkanie w roli obserwatorów pojechało kilku zawodników z Kobylic. (????????).

W spotkaniu przeważali piłkarze z Dziergowic, ale po za kilkoma spięciami głównie prokurowanymi przez bramkarza gospodarzy nic nie znalazło się w sieci. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się szczególnie dla Kobyliczan szczęśliwym remisem goście oddali pierwszy celny strzał i to jaki. W 88 minucie słońce tak oślepiło strzał z dystansu piłkarza gości, że bramkarz w ogóle nie zareagował. Wydawało się, że jest już po meczu, ale gospodarze przeprowadzili akcję rozpaczy. Ich zawodnik został ewidentnie sfaulowany, ale tuż przed polem karnym. O dziwo sędzia odgwizdał rzut karny, który chwilę później został skutecznie wyegzekwowany przez zawodnika gospodarzy. Cud stał się faktem i Kobylice dzięki zwycięstwu nad Mechnicą wróciło na fotel lidera. Tuż po końcowym gwizdku goście rzucili się do sędziego z pretensjami, a chwilę potem już atakowali naszych, doszukując się w obecności tychże osób jakiegoś związku z wydarzeniami z końcówki spotkania. Na szczęście gospodarze stanęli na wysokości zadania i umożliwili nam bezpieczne opuszczenie stadionu.

2003-06-08     Kolejka 21

LZS Maciowakrze - Solo Kobylice 1-4 (0-4)

Sulima 2, Fijałkowski, Wczasek

Mecz na szczycie. obydwa zespoły miały po 41 punktów, ale my mięliśmy w zapasie jedno spotkanie więcej do rozegrania. Mimo, to gospodarze liczyli na sukces. Wszystko jednak rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, w której zaaplikowaliśmy miejscowym aż cztery bramki.