1 Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 20 51 86-13 16 3 1 53-3 9 1 0 33-10 7 2 1
2 LZS Kotlarnia 20 49 89-24 15 4 1 37-14 7 2 1 52-10 8 2 0
3 Górnik Januszkowice 20 43 58-22 13 4 3 31-10 7 2 1 27-12 6 2 2
4 Odrzanka Dziergowice 20 40 65-28 13 1 6 36-14 7 1 2 29-14 6 0 4
5 LZS Stare Koźle 20 39 49-32 12 3 5 19-16 5 1 4 30-16 7 2 1
6 Zawisza Stara Kuźnia 20 27 35-53 9 0 11 21-25 5 0 5 14-28 4 0 6
7 Śląsk II Reńska Wieś 20 24 49-48 7 3 10 19-20 3 2 5 30-28 4 1 5
8 LZS Kobylice 20 20 26-46 5 5 10 17-17 4 2 4 9-29 1 3 6
9 LZS Łąki Kozielskie 20 12 25-44 3 3 14 16-26 1 2 7 9-18 2 1 7
10 Ruch Steblów 20 5 14-82 1 2 17 4-40 0 1 9 10-42 1 1 8
11 Odra Bierawa 20 6 25-129 2 0 18 12-71 1 0 9 13-58 1 0 9

Odra Bierawa wycofała się z rozgrywek po 20. kolejce i została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli.

2011-08-20 17:00       Kolejka 1

LZS Stare Koźle - LZS Kobylice                              3-1 (1-0)

?

Wyrównany mecz, jeszcze na 10 minut przed końcem było 1-1 i blisko niespodzianki, ale gospodarzom udało się dwukrotnie jeszcze nas pokonać.

2011-09-27 17:00       Kolejka 2

Pauza

2011-09-04 16:00       Kolejka 3

LZS Kobylice - Odra Bierawa                                  5-2 (2-1)

Binek, ?, ?, ?, ?

Pewne zwycięstwo Kobyliczan.

2011-09-11 16:00       Kolejka 4

Górnik Januszkowice - LZS Kobylice                    0-0

Z nieba lał się żar. Trochę warunki atmosferyczne wpłynęły na przebieg spotkania. Gospodarze przeważali, ale marnowali sytuację za sytuacją.

2011-09-18 16:00       Kolejka 5

LZS Kobylice - Śląsk II Reńska Wieś                   1-1 (1-0)

Ciupa

Pechowy remis. Niewykorzystane sytuacje przez Kobyliczan zemściły się w doliczonym czasie gry. Strzeliliśmy nietypowa bramkę. Ciupa z okolicy własnego pola karnego pognał na bramkę przeciwnika, mijając kilku przeciwników i nie dając szans bramkarzowi. Główka Czernera zanim wpadła do bramki odbiła się od słupka, a następnie od ręki bramkarza.

2011-09-25 16:00       Kolejka 6

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - LZS Kobylice 5-0 (3-0)

Bezdyskusyjne zwycięstwo gospodarzy.

2011-10-02 15:00       Kolejka 7

LZS Kobylice - LZS Kotlarnia                                  2-6 (2-3)

?, R. Kazimierski

Piękny gol z dystansu Rafała Kazimierskiego przywrócił tuż przed przerwą nadzieje Kobyliczanom, ale skończyło się pogromem.

2011-10-09 15:00       Kolejka 8

Zawisza Stara Kuźnia - LZS Kobylice                   3-2 (2-0)

Migdał 2

Kobylice zaczęło dopiero grać kiedy było 3-0 dla gospodarzy. Przesunięcie Migdała ze stopera na napastnika było strzałem w "10", ale wydaje się, że roszada była mocno spóźniona.

2011-10-16 15:00       Kolejka 9

LZS Kobylice - LZS Łąki Kozielskie                      1-0 (0-0)

?

Szczęśliwe zwycięstwo, bo to goście mieli więcej z gry.

2011-10-23 14:00       Kolejka 10

Odrzanka Dziergowice - LZS Kobylice                 8-1 (4-0)

?

Wyszliśmy w "11", ale szybko zaczęliśmy się sypać, w drugiej połowie grając nawet w "10". Występ z konieczności trenera Goławskiego.

2011-10-29 14:00       Kolejka 11

LZS Kobylice - Ruch Steblów                                 3-1 (1-0)

?, ?, ?

Goście niespodziewanie w drugiej połowie wyrównali, ale końcówka należała zdecydowanie do nas.

2011-11-06 13:00       Kolejka 12

LZS Kobylice - LZS Stare Koźle                             0-1 (0-0)

Pierwszy chyba w historii mecz rundy wiosennej Kobyliczanie rozegrali jeszcze jesienią (przyspieszenie miało związek z Euro 2012 - rozgrywki w Polsce i Ukrainie). Postawiliśmy się faworyzowanym gościom, ale nawet nie udało nam się zremisować, bo po kiksie obrońcy podarowaliśmy gościom bramkę.

Nie zgłosiliśmy się do Pucharu Polski

2012-03-25 15:00       Kolejka 13

Pauza

2012-04-01 16:00       Kolejka 14

Odra Bierawa - LZS Kobylice                                 3-1 (1-0)

Bieńkowski

Największa plama tego sezonu. Przeważaliśmy (dwa razy trafialiśmy w poprzeczkę (raz po strzale Binka), ale fatalna skuteczność znów dała znać o sobie.

2012-04-15 16:00       Kolejka 15

LZS Kobylice - Górnik Januszkowice                   1-1 (1-0)

Machowski (asysta R. Kazimierski)

Tym razem to przeciwnik przeklinał los, bo szczęśliwie w samej końcówce udało nam się wyrównać. Piękne dośrodkowanie z lewej strony Rafała Kazimierskiego precyzyjną główką do braki skierował Machowski.

2012-04-22 16:00       Kolejka 16

Śląsk II Reńska Wieś - LZS Kobylice                   1-1 (1-0)

R. Kazimierski

Tuż przed przerwą Rafał Kazimierski najpierw główką pokonał własnego brata, ale po przerwie zrehabilitował się trafiając z dystansu także po błędzie bramkarza. Końcówkę graliśmy w "10" (czerwień Bartuli), ale udało nam się dowieść remis do końca.

2012-04-29 16:00       Kolejka 17

LZS Kobylice - Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 0-2 (0-0)

Z pomocą wiatru w pierwszej połowie postraszyliśmy lidera opukując dwa razy poprzeczkę. Po zmianie stron długo odpieraliśmy ataki, ale w około 70 minucie goście trafili nas po raz pierwszy i uszło z nas powietrze.

2012-05-03 16:00       Kolejka 18

LZS Kotlarnia - LZS Kobylice                                  5-1 (2-0)

Machowski

Dwa trafienia tuż przed przerwą ostudziły skutecznie nasze zapędy. Po zmianie stron mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale tylko raz udało nam się trafić. Zabójcze kontry gospodarzy były nie do zatrzymania.

2012-05-06 17:00       Kolejka 19

LZS Kobylice - Zawisza Stara Kuźnia                    0-1 (0-1)

Pechowa porażka, bo byliśmy zespołem lepszym, ale piłka nożna to nie jazda figurowa i za wrażenie artystyczne punktów nie dają.

2012-05-13 17:00       Kolejka 20

LZS Łąki Kozielskie - LZS Kobylice                       0-1 (0-0)

Drozd

Znów indolencja strzelecka o mały włos nie pozbawiła nas kompletu punktów. Na szczęście dla nas w końcówce Droz w zamieszaniu podbramkowym zachował najwięcej zimnej krwi.

2012-05-20 17:00       Kolejka 21

LZS Kobylice - Odrzanka Dziergowice                 4-2 (0-1)

Szweda, R. Kazimierski, Bartula, Ciupa

Sensacyjne rozstrzygnięcie, w które długo nie mogliśmy uwierzyć. Goście po przymusowym zejściu juniora od 20 minuty grali w "10". Nie było to jednak widoczne na boisku. Drugie trafienie Odrzanki na początku drugiej połowy powinno nas załamać, ale stało się inaczej. Kontaktowego gola zdobył Szweda, po dobitce piekielnie silnego strzału R. Kazimierskiego. Niedługo potem R. Kazimierski wyrównał po strzale z dystansu. Na prowadzenie wypriowdził nas Bartula, który z bliskiej odległości wykończył koronkową akcję. Zwieńczeniem kapitalnej końcówki było przepiękne trafienie z dystansu w przysłowiowe okienko Ciupy.

2012-05-27 17:00       Kolejka 22

Ruch Steblów - LZS Kobylice                                1-1 (1-1)

Łoza

Gospodarze nie spodziewanie objęli prowadzenie, ale nie długo się nim cieszyli. W zamieszaniu podbramkowym grający z konieczności w ataku Łoza wyrównał, jak się później okazało więcej bramek już nie było.